Firma UMSHAUS s.r.o. byla založena v srpnu 2016 v Českém Krumlově. S přibývajícím počtem úspěšných realizací jsme se rozhodli činnost firmy rozšířit i mimo Jihočeský kraj a v roce 2020 jsme otevřeli pobočku v Prostějově.

Za sebou máme léta praxe z oblasti střešních oken i mnohaleté zkušenosti z české centrály největšího evropského výrobce oken - firmy Internorm. Účastnili jsme se celé řady školení a seminářů v oblasti oken, montáží, servisů a stavební fyziky. Další školení na tato témata sami organizujeme pro naše spolupracovníky a partnerské firmy.

Spolupracujeme s dalšími oknařskými firmami v celé republice, kterým dodáváme předokenní stínění Schlotterer. Dle přání odběratelů s montáží, nebo bez ní. Montážníky dalších firem jsme připraveni zaškolit, stejně jako prodejce podrobně seznámit s nabízenými produkty.

Nenabízíme pouze okna nebo stínění, nabízíme řešení. Svým zákazníkům pomáháme vybrat vhodné produkty tak, aby co nejlépe splňovaly jejich očekávání. Díky spolupráci s největšími výrobci s vlastními vývojovými odděleními nabízíme celou řadu možností dodatečného vybavení oken stíněním i tam, kde jiní výrobci vhodný produkt nabídnout nemohou. Díky tomu také každý rok uvádíme na trh několik novinek, které posunují možnosti o kousek dál. V letošním roce to je textilní předokenní stínění (screen rolety) v rozměru až 15 m2.

Firmu vedeme moderně s maximální orientací na potřeby zákazníka tak, jak je to běžné v Rakousku nebo Německu. Tedy na trzích, kde mají naši dodavatelé dominantní postavení a jsou chápáni jako synonymum kvality, spolehlivosti a inovací v oblasti otvorových výplní a stínění. Díky tomu našim zazníkům dodáváme spolehlivé a trvanlivé produkty, za kterými si můžeme stát a poskytovat nadstandardní garance.

Vsaďte na kvalitu. Nestavíte dům, budujete domov!

o nás
 

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: