Posuvná síť

Výrobce: Schlotterer

Je určená především pro velké průchody posuvných a posuvnězdvižných dveří, kde posuvná síť mnohdy představuje jedinou variantu ochrany před hmyzem. Lze ji ale použít i balkonů, zimních zahrad, nebo srazových a posuvných oken.

Síť umíme dodat jak s dělicí vodorovnou příčkou, tak i bez ní pro ničím nerušené výhledy do krajiny. 

Nově nabízíme také úpravu pro praktické ovládání sítě nohou, kdy můžete špičkou boty síť odsunout. Díky velkým stavitelným kolečkům už toto stačí pro snadné otevření sítě. A pokud chcete ovládat síť opravdu komfortně, vybavíme ji systémem Soft Close, který za vámi síť měkkce dovře. Stavitelné dorazy jsou samozřejmostí.

K dostání i jako provedení se dvěma křídly. Ta je možné mít na jedné kolejnici proti sobě, nebo na dvou kolejnicích za sebou.

Vedle standardního výpletu se zde hodí i osazení výpletu 4Plus, který nijak nenaruší výhled do krajiny, propustí více vzduchu i světla a pomůže ochránit interiér nejen před hmyzem, ale také před prachem a poletujícími pyly.

Při kombinaci s předokenním stíněním nabízíme také odsazené středové lišty, které umožní osazení posuvné sítě i u vícedílných rolet a žaluzií.

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: