Screen rolety Schlotterer

Screenové textilní stínění je ideální všude tam, kde potřebujete chránit interiér před přehříváním a zároveň zachovat průhled ven. Na výběr máte z mnoha textilií, které se liší nejen barvou, ale také materiálem a vlastnostmi. Volit tak můžete dle vašich potřeb textílie, které mají 4 stupně ochrany před horkem, liší se mírou zastínění interiéru a mohou být jak průhledné, tak zcela neprůhledné a zatemňující.

Zajímavá je možnost kombinovat na jedné stavbě různé látky dle požadovaných vlastností pro jednotlivé místnosti domu. V ložnici tak můžete mít tkaniny zcela zatemňující, v obývacích pokojích s dobrým průhledem ven se zachováním ochrany před přehříváním interiéru a v pracovnách látky, které brání oslnění a umožní tak nerušenou práci na monitorech počítačů.

Výhodou je také malý box roletky od 95 mm. Jak je u Schlottereru zvykem, je dodávaný ve variantě pro zaomítnutí do fasády stejně jako v pohledovém provedení. A také u screen rolet je možné řešit zateplení překladu jako součást roletky, kdy je XPS nebo Aerogel osazený na kastlík už ve výrobě.

Ovládání je pouze elektromotorem. Ten může být vybavený i přijímačem pro radiové ovládání a nic vám tak nemůže bránit připojit tyto roletky na Centero Home a ovládat je pomocí telefonu nebo tabletu. Další variantou elektrického pohonu je motor na akumulátor nabíjený solárním panelem.

Rolety je možné kombinovat se sítěmi proti hmyzu a mohou sítě také zcela nahradit. Toho se často využívá při ochraně před hmyzem na terasách, pergolách a lodžiích. 

Stínění ZiP screenovými roletami je díky pevnému uložení textílie ve vodicích lištách velmi odolné větru. Dle rozměru pak výrobce garantuje odolnost až do rychlosti větru 118 km/h, není je tedy třeba vytahovat ani v bouřkách.

Látky screenek jsou odolné vůči znečištění a dobře se čistí.

Screenové rolety (ZIP rolety) dodáváme nově až do plochy 18 m2

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: