Předokenní roleta

Výrobce: Schlotterer

Výhodou předokenních rolet je dokonalé zatemnění místností. Díky tomu si můžete začátek dne posunout tak, jak vám to bude vyhovovat. Rolety jsou tedy vhodné především do ložnic a dětských pokojů. Samozřejmě je můžete použít i do ostatních místností, protože současně chrání interiér před přehříváním v létě a snižují teplené ztráty v zimě. A samozřejmě vám poskytnou i ochranu před pohledy z vnějšku.

Předokenní rolety nabízíme s kastlíky pravoúhlými i šikmými, obě varianty jak v pohledovém provedení, tak v přípravě pro zaomítnutí. A také se zaobleným kastlíkem, který je v nabídce pouze v pohledové variantě. 

Volit můžete mezi několika typy lamel. Mohou být z hliníku s vypěněním pro lepší tepelnou izolaci, nebo plastové s vyztužujícím žebrováním. Oba typy máme v nabídce v pohledové šířce 52 a 37 milimetrů. Ve zvláštních případech pak dodáváme také extra úzké hliníkové lamely SuperMini E se šířkou jen 32 mm, se kterými pak můžeme vyrobit pancíř až do celkové plochy 7,5 m2.

Kastlík, vodicí lišty i lamely jsou k dispozici v mnoha barevných variantách. Vždy v práškovém lakování s úpravou se zvýšenou odolností povětrnosti, takže rolety vydrží dlouho jako nové. 

Pohon může být ruční (klika, popruh) nebo dnes častěji používaný elektrický (drátová i bezdrátová/radiová varianta). Elektrické ovládání vám umožní nejen rychlejší manipulaci s roletami, ale také značnou míru automatizace. Radiově ovládaný elektrický pohon je možné propojit s aplikacemi pro mobilní telefony nebo tablety a rolety pak můžete ovládat, i když budete zrovna na cestách.

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: