Nadokenní roleta

Výrobce: Schlotterer

Nadokenní rolety jsou nabízeny ve dvou variantách provedení kastlíku:
a) plastový nadokenní kastlík MIRO K
b) naodkenní kastlík RESA ze styroporu

Oba typy se shodně používají především ve starší zástavbě. Rolety se nejprve spojí s okny a pak jsou jako jeden celek vsazeny do otvoru. Přitom odpadá nutnost používat speciální roletové překlady, nebo řešit stavební připravenost. Ihned po montáži je možné rolety používat.

Lamely jsou k dispozici hliníkové s vypěněním pro lepší tepelnou izolaci, nebo plastové, stejně jako u klasického provedení předokenní rolety.

Kastlík, vodicí lišty i lamely jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, vždy s práškovým lakováním v úpravě se zvýšenou odolností povětrnosti. Jednotlivé hliníkové části žaluzie tak neblednou a snadno se udržují.

Ruční ovládání na kliku, šňůru nebo popruh postupně vytlačuje elektrické ovládání, které je uživatelsky mnohem přívětivější a umožňuje různé automatické režimy. Pohony dodáváme standardně od firmy Elero, ale v nabídce máme také motory Geiger a Somfy io. Radiově ovládaný elektrický pohon je možné propojit s aplikacemi v telefonu nebo tabletu a ovládat pak rolety i na dálku. Samozřejmostí je také možnost propojit rolety s různými systémy chytrých domácností.

Rolety je možné kombinovat s různými typy sítí proti hmyzu. 

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: