Blinos Rollo

Blinos Rollo je předokenní textilní roletka, která chrání interiér před přehříváním v létě. Její unikátnost spočívá ve způsobu upevnění. Při montáži není zapotřebí vrtat do rámu okna nebo fasády. Roletka je tak ideální do nájemních bytů, kde podobné zásahy zpravidla nejsou dovoleny.

Využití ale najde i v rodinných domech, nebo na chatách. Vlastně všude tam, kde je obtížné nebo drahé instalovat předokenní stínění a zároveň je zapotřebí chránit interiér před vsokou teplotou v létě. Roletka spolehlivě ochrání interiér před přehříváním. Teplotu v interiéru dokáže snížit až o 10°C. 

Roleta se upevňuje pomocí pružinového mechanismu. Schránka roletky i její spodní část se připnou k rámu okna a kdykoliv je možné Blinos Rollo sundat bez poškození rámu. Pokud do jejího pořízení investoval nájemník v bytovém domě, může v případě stěhování roletku bez potíží demontovat a odprodat jinému nájemníkovi se stejnými rozměry oken. 

Schlotterer Blinos Rollo

Blinos Rollo se dodává výhradně s černou síťovinou zhotovenou z poplastovaných skelných vláken. Dokáže odrazit až 90% slunečního záření. Oproti tomu vnitřním stíněním prochází přibližně 75% záření dále do interiéru.

Hliníkové části, tedy horní schránka, spodní upevňovací lišta a koncová lišta síťoviny, mohou být provedeny v celé řadě odstínů a přizpůsobeny tak barvě okna nebo fasády.

 

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: