loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

Co dostanete u všech plastových oken Internorm (a proč byste to měli chtít)

 

Na trhu existuje celá řada výrobců oken a okna seženete ve všech cenových relacích, s rozdílnou kvalitou i výbavou. Většina výrobců pak nabízí produkty od základních levných až po ty kvalitnější a lépe vybavené. Provedení, které se vám dnes může zdát dostačující, už ale nemusí vyhovovat požadavkům na výstavbu za pět let. U oken Internorm si kupujete vždy dostatečný technologický náskok.

Už dnes se můžete spolehnout, že u všech plastových a plasthliníkových oken Internorm najdete tyto vlastnosti:

Vlastní extruze profilů

Profily plastových oken si Internorm sám vyrábí ve výrobním závodu v Sarleinsbachu v Rakousku. Vlastní vývoj a následně i extruze profilů umožní vyrábět ve stejné kvalitě nejen profily rámů a křídel, ale i další pomocné profily jako jsou například rohové stojky, rozšiřovací a podkladní profily, spojovací profily atd. Zároveň má výrobce oken stoprocentní kontrolu nad jejich kvalitou a chemickým složením. Výrobce také může určovat a měnit jejich tvar. Rámy oken Internorm jako jedny z mála nemají ani ve falcu žádné úzké drážky a polouzavřené prostory, aby je bylo možné snadno čistit.

Profily v třídě A

Profily všech plastových a plasthliníkových oken Internorm jsou třídy A. Vnější stěna profilů je o síle minimálně 3 mm. To přináší větší pevnost profilu, menší deformace například následkem teplotní roztažnosti a větší pevnost sváru.

Tři roviny těsnění

Všechna plastová okna Internorm mají tři roviny těsnění. Tři roviny těsnění nejsou ani dnes standardní výbavou u velké části vyrobených oken. Přitom je přítomnost středového těsnění velmi důležitá pro dobré zvukově a tepelněizolační vlastnosti okna. Středové těsnění je navíc umístěno na křídle, takže pokud šlápnete na rám balkonových dveří, nemůže dojít k jeho poškození.

Vlepovaná skla

Celoobvodové vlepení skla do křídla zvyšuje hlukověizolační i tepelněizolační schopnosti. Zasklívací drážka je rozdělena na teplou a studenou zónu, což je velká výhoda oproti standardnímu zasklení. Zároveň se zvyšuje stabilita a statika křídla natolik, že v něm nemusí být ocelová výztuha.

Skryté kování

Díky skrytým pantům není přerušeno nebo stlačeno vnitřní dorazové těsnění, takže je vyšší těsnost křídla. Vzhled okna zevnitř není narušen nevzhlednými závěsy. Odpadá mnohdy marná snaha mít krytky pantů ve stejné barvě jako okno.

Hliníková klika

Klika oken Internorm nikdy není plastová. Její tvar je přizpůsobený designu okna. Na přání je možné zvolit tvar jiný, kliky zamykatelné nebo s tlačítkem.

Jednolivé okenní systémy pak nabízí další individuální výhody. Přijďte se na ně zeptat k regionálním prodejcům Internorm.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s