loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

Montáž oken v zimním období

Mohou se okna montovat i v zimě? To je častý dotaz, který dostává každý oknař koncem roku. Odpověď na tuto otázku a na co si dát pozor si přečtěte v tomto krátkém článku.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Distanční rámeček izolačního skla

Přestože zákazníka u skla nejčastěji zajímá hodnota tepelného prostupu sklem Ug, u zasklení oken je vhodné sledovat celou řadu dalších parametrů. Jedním z těch podstatných je typ distančního rámečku.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Vybíráme sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu mohou s poměrně malou finanční investicí výrazně zvýšit komfort bydlení. Zejména tam, kde žijí lidé alergičtí na včelí bodnutí, nebo na pylové částice. Výsledkem zodpovědného výběru by měla být síť, která bude mít dlouhou životnost, vyhoví co se týče způsobu otvírání, nebude bránit výhledu ani výměně vzduchu a nenaruší design okna. Jak takovou síť vybrat?

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Okna pro alergiky

Alergie je nejrychleji rostoucí civilizační nemocí. Podle WTO je každý osmý člověk alergik. V ČR je to dokonce každý sedmý. Ani prognózy vývoje nevypadají nijak optimisticky. Důležitou roli při vzniku alergie hraje vnitřní prostředí. Je to zvýrazněno tím, že se v dnešní době zvýšil podíl času, který děti tráví doma. A možná jste nevěděli, že i okno, montáž a příslušenství vám může pomoci.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Co dostanete u všech plastových oken Internorm (a proč byste to měli chtít)

 

Na trhu existuje celá řada výrobců oken a okna seženete ve všech cenových relacích, s rozdílnou kvalitou i výbavou. Většina výrobců pak nabízí produkty od základních levných až po ty kvalitnější a lépe vybavené. Provedení, které se vám dnes může zdát dostačující, už ale nemusí vyhovovat požadavkům na výstavbu za pět let. U oken Internorm si kupujete vždy dostatečný technologický náskok.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Vybíráme stínění

Důležitou součástí okna je i volba stínění. Nelze říct obecně, které stínění je lepší a které horší, vždy záleží na potřebách uživatele a možnostech stavby. Je ale dobré shrnout si, co můžeme od stínění očekávat a co naopak nám dokáže ten který systém nabídnout.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s