loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

O nás

UMSHAUS s.r.o. je mladá firma, kterou jsem založil v srpnu 2016. Přesto nám zkušenosti nechybí.

2 roky jsem pracoval ve vnitřní prodejní službě centrály firmy ROTO - divize střešní okna. Poté 8 let na pozici technika v českém zastoupení největšího evropského výrobce oken - firmy Internorm. Během této praxe jsem se účastnil celé řady školení a seminářů v oblasti oken, montáží, servisů a stavební fyziky. Další školení na tato témata jsem organizoval nebo vedl.

Montáže provádí firma pana Wohlmutha, který paří k nejlepším montážníkům v České republice. Montáži oken se věnuje od roku 2001. Také on absolvoval úspěšně mnoho školení na téma montáž a servis oken. V roce 2011 získal prestižní ocenění Diplomovaný montážní specialista udílené přímo společností Internorm ve Vídni v Rakousku.

Firmu chceme vést moderně s maximální orientací na potřeby zákazníka tak, jak je to běžné v Rakousku nebo Německu. Tedy na trzích, kde má Internorm dominantní postavení a je chápán jako synonymum kvality, spolehlivosti a inovací v oblasti otvorových výplní.

Nenabízíme pouze okna, nabízíme řešení

podpis

 

 

Martin Umshaus

 

Naše služby:

  • dodávka a montáž oken Internorm
  • dodávka a montáž stínicí techniky a sítí proti hmyzu Internorm a Schlotterer
  • servis oken a dveří značky Internorm
  • poradenská činnost v oblasti výběru oken a dveří
  • poradenská činnost v oblasti montáží oken a dveří

panorama male