loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

Kancelář Český Krumlov

Od 1.11.2016 jsme otevřeli novou prodejní kancelář se vzorkovnou na adrese Budějovická 121, Český Krumlov.

Pro veřejnost máme otevřeno vždy ve středu a ve čtvrtek od 8:00 do 17:00 hod. Mimo tuto dobu je návštěva možná pouze po telefonické domluvě na telefonním čísle +420 608 264 478. Uvedený čas Vám nevyhovuje? Můžete jen večer nebo o víkendu? Zavolejte a dohodneme se na termínu, který bude lépe odpovídat Vašemu programu.

Ve vzorkovně si můžete prohlédnout všechny I-tec technologie firmy Internorm. Okenní prvky HF410 s technologií I-tec Core, KV440 s technologií I-tec větrání, I-tec stínění a I-tec izolace a v neposlední řadě také moderní okno KF500 s revolučním I-tec závorováním. Ve všech oknech z produkce společnosti Internorm je použito také I-tec zasklení. Radiové technologie jsou propojeny se systémem I-tec SmartWindow, umožňujícím ovládat tyto prvky pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Ovládání i programování aplikace si můžete také vyzkoušet.

Dále zde uvidíte vzorky z produkce společnosti Schlotterer - předního rakouského výrobce předokenního stínění a sítí proti hmyzu. Krom vzorové tabule si můžete prohlédnout a vyzkoušet ovládání roletky Blinos Rollo osazené přímo na rámu okna bez jakéhokoliv vrtání, nebo si na vlastní oči ověřit výhody stínění lamelami RetroLux. Předokenní žaluzii jsme osadili na okno tak, jak ji můžete mít i u vás doma. Vyzkoušet si můžete také přednosti radiového ovládání žaluzie a podívat se na možnost řídit stínění přes internet na dálku. Na ukázku samozřejmě máme i různé typy sítí proti hmyzu.

V naší kanceláři si můžete vybrat i z velkého množství vnitřních a vnějších parapetů Helopal. Na ukázku zde máme i novinku roku 2017 - mramorový parapet Woodline se strukturou dřeva

Přijďte si okna prohlédnout a osahat.

Těším se na Vaši návštěvu

podpis

Martin Umshaus

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s