logo schlo int kun spojene

info@umshaus.czinfo@umshaus.cz        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

I-tec závorování

V roce 2012 přišel Internorm s inovací, která ihned začala sbírat ocenění na odborných veletrzích a výstavách. Společně se společností Winkhaus vyvinul zcela nový systém závorování plastových oken, kdy jsou téměř všechny díly kování ukryty uvnitř profilu křídla. Tento systém dostal název I-tec závorování.

Oproti běžnému kování se křídlo vybavené I-tec závorováním zajistí přitažením klapek křídla k rámu okna. Tím se výrazně snižuje opotřebení dílů kování. Při otevřeném křídle jsou klapky uzavřeny, takže do kování nevnikají žádné nečistoty. I toto přispívá k prodloužení životnosti kování. Prach a další nečistoty v kování působí abrazivně, u I-tec závorování je tento negativní jev výrazně omezený. Při otevřeném okně je pak rám téměř bez dílů kování, což usnadňuje jeho čištění. Také bezpečnost je oproti standardnímu kování vyšší. Už ve standardu dosahuje bezpečnostní třídy RC2.

Okno KF500 vybavené I-tec závorováním (zatím jako jediné na trhu) získalo také mezioborovou cenu +X Award pro nejlepší inovaci roku 2012.

Na dalším videu se můžete přesvědčit, jak okno KF500 s I-tec závorováním odolá pokusu o násilné vniknutí. Návštěvníci obchodního centra dostali k dispozici běžné nástroje, které se používají při certifikaci bezpečnosti, a jednoduchý úkol: otevřít okno Internorm KF500 z vnější strany.

Blíže se seznámit s tímto způsobem závorování můžete v naší vzorkovně v Českém Krumlově

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s