logo schlo int kun spojene

info@umshaus.czinfo@umshaus.cz        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

I-tec stínění

Stínění obecně má dvě základní funkce: ochránit interiér před přehříváním a chránit intimitu domova před pohledy z vnějšku. Dobře navržené stínění pak vylepšuje také protihlukovou a tepelnou izolaci. Pokud k tomu přidáme požadavky na vysoký komfort obsluhy, nenáročnou údržbu a bezproblémovou instalaci, vyjde nám I-tec stínění Internorm.

I-tec stínění je integrované mezi skly okenního křídla. Díky tomu instalace stínění nevyžaduje žádné stavební úpravy a žaluzie (popř. roleta) je chráněná před prachem, deštěm a nečistotami zvenku. Teprve za prostorem pro žaluzii následuje izolační dvojsklo nebo trojsklo. Ochrana před teplem je tedy výrazně účinnější než při použití interiérových žaluzií.

I-tec stínění je napájeno z akumulátoru, který se dobíjí pomocí solárního článku. Tento ekologický způsob napájení tak nevyžaduje žádné přívodní kabely, a to ani k ovládacímu prvku, protože veškeré manipulace se žaluzií se děje dálkovým radiovým ovladačem.

Aby bylo používání I-tec žaluzií a rolet ještě příjemnější, umožňuje elektronika volit některý z automatických režímů. Při zvolení automatické ochrany před pohledy z vnějšku sjede žaluzie samočinně při setmění. Pokud v létě chcete chránit interiér před přehříváním, spustí se žaluzie po východu slunce do pracovní polohy, kdy lamely zůstanou otevřené. Jakmile slunce vystoupá na obloze výše a zvýší se intenzita slunečního záření, lamely se uzavřou. V zimním období je výhodné aktivovat funkci solárních zisků, kdy se naopak při dostatečné intenzitě slunečního záření I-tec stínění samočinně vytáhne a Vy tak získáte díky solárním ziskům vytápění zdarma. Samozřejmě je kdykoliv možné přejít do plně manuálního režimu.

Další automatické činnosti a vyšší komfort ovládání můžete získat načtením žaluzií na aplikaci SmartWindow. Pak je možné ovládat současně celé skupiny žaluzií, a to i vzdáleně, nebo simulovat přítomnost obyvatel v domě během Vaší dovolené.

To vše Vám rád předvedu v naší vzorkovně v Českém Krumlově.

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s