logo schlo int kun spojene

info@umshaus.czinfo@umshaus.cz        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

I-tec závorování

V roce 2012 přišel Internorm s inovací, která ihned začala sbírat ocenění na odborných veletrzích a výstavách. Společně se společností Winkhaus vyvinul zcela nový systém závorování plastových oken, kdy jsou téměř všechny díly kování ukryty uvnitř profilu křídla. Tento systém dostal název I-tec závorování.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

I-tec zasklení

Běžný postup zasklívání oken je položení skla na zasklívací podložky, vyrovnání a nasazení zasklívacích lišt opatřených těsněním. Už v roce 2002 Internorm tento zažitý způsob zasklívání inovoval a posunul na novou úroveň.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

I-tec izolace

Pokud je zateplení plastových profilů tvořeno tvarovanou tyčí pěnové výplně, která se zasouvá do komory plastového profilu, nutně dochází k tomu, že rohy rámů nejsou zateplené. Od konce roku 2014 Internorm tuto nevýhodu odstranil novou metodou vypěňování rámů.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

I-tec větrání

Nové technologie, zvýšená těsnost oken, zateplování domů a podobně vedou k vytvoření neprodyšné obálky. To je na jednu stranu žádoucí kvůli snížení nákladů na vytápění a emisí skleníkových plynů, na druhé straně však zvyšuje nároky na disciplínu větrání. A nezapomněli jste někdy vyvětrat?

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

I-tec SmartWindow

Sdružit ovládání nových i starších technologií Internormu do jednoho přístroje bylo úkolem podnikových programátorů. Výsledkem jejich práce je aplikace pro chytré telefony a tablety, díky které můžete ovládat všechna zařízení s radiovým příjmem dodávaná společností Internorm. A nejen ta.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

I-tec stínění

Stínění obecně má dvě základní funkce: ochránit interiér před přehříváním a chránit intimitu domova před pohledy z vnějšku. Dobře navržené stínění pak vylepšuje také protihlukovou a tepelnou izolaci. Pokud k tomu přidáme požadavky na vysoký komfort obsluhy, nenáročnou údržbu a bezproblémovou instalaci, vyjde nám I-tec stínění Internorm.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

I-tec Core

V roce 2016 přichází Internorm s novinkou v produkci dřevohliníkových oken - nový okenní systém HF410, kde se stává nosným prvkem I-tec jádro z vrstvených dýh. Nejedná se o nový materiál. Ve stavebnictví už je delší dobu používaný pro zatěžované nosné konstrukce, používá se i na výrobu interiérů nebo v autoprůmyslu. Internorm jej ale jako první využil pro konstrukci okna.

Číst dál...
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s