loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

KUNEX: Myslet dopředu

Tradiční firma Kunex je první adresa u interiérových dveří v Rakousku. Ve výrobcích této firmy se potkávají inovace, moderní technologie a velké zkušenosti 85 leté tradice. Motto firmy je "myslet dopředu u dveří", aby i nadále mohla vyrábět kvalitní produkty. Těmi jsou dveře bílé, laminované, dýhované, skleněné, dřevěné nebo bezpečnostní.

Myslet dopředu u výroby a technologií - perfekcionismus ruční výroby, neobvyklé know-hou a zkušenosti. V obou výrobních závodech (Krems a Allhaming) se setkáte s moderními technologiemi, vysokými standardy a celou řadou inovací.

Myslet dopředu u materiálu a životního prostředí - veškeré dřevo použité při výrobě interiérových dveří Kunex pochází z lesů s certifikátem PEFC (trvale udržitelné lesní hospodářství). Firma tak garantuje, že bude vysazeno více dřeva, než se spotřebuje při výrobě. Firma také používá výhradně nízkoemisivní barvy a laky.

Myslet dopředu u designu a inovací - inovace v designu a technice je vždy na prvním místě. Používají se pouze kvalitní materiály a moderní povrchy. Díky tomu můžeme nabídnout inovativní zvláštní řešení a uspokojit individuální požadavky zákazníků. Inovativní povrch NATURELOOK! představuje charakter dřeva v té nejpřírodnější podobě.