Český Krumlov

V Krumlově nás najdete na adrese Budějovická 121 v obchodním domě SMS elektro.

Pro veřejnost máme otevřeno po telefonické domluvě na telefonním čísle +420 608 264 478. S časem schůzky vám vyjdeme maximálně vstříc. Pokud se vám to hodí pouze večer nebo o víkendu, rádi se přizpůsobíme.

Ve vzorkovně si můžete prohlédnout řezy okny WindowStar a Internorm a vyzkoušet si ovládání oken WindowStar zabudovaných do stojanů. Ke všem produktům těchto výrobců poskytneme rozsáhlé poradenství. Pomůžeme vám tak vybrat ten nejvhodnější okenní systém právě pro váš dům co se týče designu, technických vlastností i ceny. 

Dále zde uvidíte vzorky z produkce společnosti Schlotterer - předního rakouského výrobce předokenního stínění a sítí proti hmyzu. Krom vzorové tabule si můžete prohlédnout a vyzkoušet ovládání roletky Blinos Rollo osazené přímo na rámu okna bez jakéhokoliv vrtání, nebo si na vlastní oči ověřit výhody stínění lamelami RetroLux. Předokenní žaluzii jsme osadili na okno tak, jak ji můžete mít i u vás doma. Představíme Vám a vyzkoušet můžete různé možnosti ovládání žaluzií a rolet od nástěnných ovladačů po ovladače ruční, funkční větrné a světelné čidlo, nebo ovládání pomocí aplikace v telefonu.

Na ukázku samozřejmě máme i různé typy sítí proti hmyzu. 

V naší kanceláři si můžete vybrat i z velkého množství vnitřních a vnějších parapetů Helopal. Ty nabízíme vyrobené z taženého hliníku, litého mramoru, nebo kvalitní voděodolné dřevotřísky.

 

Prostějov

Od roku 2020 provozujeme také vzorkovnu v centru Prostějova na ulici Komenského č.p. 29. Na 100 m2 si můžete vyzkoušet to nejlepší z produkce společnosti WindowStar, Schlotterer a Helopal. Seznámit vás můžeme také s okny firmy Internorm.

Ve stojanech najdete zabudovaná dřevohliníková, plastová a plasthliníková okna WindowStar. Na ty jsme osadili předokenní žaluzie a rolety Schlotterer a stínění kombinujeme s různými druhy sítí proti hmyzu. Předvedeme Vám i revoluční žaluziové lamely RetroLux, se kterými přivedete do interiéru maximum světla při současné ochraně před přehříváním. Uvidíte zde i nejnovější výrobky firmy Schlotterer - předokenní textilní stínění (tzv. screen rolety), plisé síť proti hmyzu, nebo posuvnou síť s automatickým dovíráním Soft Close. Samozřejmostí jsou vzorníky barev nebo třeba okenních klik. Jako doplňkový sortiment zde máme i interiérové stínění firmy Kasko.

Připravili jsme pro vás i informační tabuli s ovládacími prvky Elero. Všechny jsou plně funkční a naprogramované, takže si můžete vybrat ty, které se budou nejlépe hodit pro váš dům. Na ukázku zde máme i dva typy větrných a světelných senzorů, které pomohou při automatizaci ovládání stínění. A pokud chcete pro ovládání využít i svůj telefon nebo tablet, seznámíte se zde zde i s aplikací Centero Home.

Na vzorkovně vám ukážeme i kvalitní rakouské parapety Helopal. Vnější nabízíme z litého mramoru nebo silného taženého hliníku s práškovým lakováním, ty vnitřní pak můžete mít také mramorové, nebo z voděodolné dřevotřísky potažené silnou vrstvou laminátu. A pokud jste příznivci dřeva, mohou se vám líbit interiérové parapety z dubové spárovky od české firmy Decowood.

Přijďte si vybrat kvalitu. Nestavíte dům, budujete domov!

umshaus_prostejov

 

© Copyright 2019 UMSHAUS s.r.o.

Vytvořili v: